4 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO SKORZYSTAĆ Z POMOCY BIURA

administrator 13 listopada 2018

Sprzedajesz mieszkanie, dom lub działkę, a może szukasz najemcy do wolnego lokalu? Branża nieruchomości skonstruowana jest z różnego rodzaju zagadnień, a sprawy papierkowe i transakcyjne potrafią pochłonąć nas do reszty. Co zrobić, jeśli tematy związane ze sprzedażą naszej nieruchomości zaczynają nas przerastać lub boimy się chociażby podejść do działania? Bez dwóch zdań najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalnego biura!

  1. Wiedza i doświadczenie

Dla wielu osób sprawy związane ze sprzedażą bądź wynajmem nieruchomości wciąż pozostają czarną magią. Nie ma się co dziwić – jest to dość skomplikowany oraz szeroki temat. Samodzielne podejście do transakcji może być lekko przerażające, zwłaszcza dla osoby, która z tą branżą nigdy nie miała nic wspólnego. W takim wypadku zaczynają rodzić się wątpliwości związane z wyceną, ze znalezieniem odpowiedniego kupcy bądź najemcy oraz, koniec końców, z zebraniem dokumentów potrzebnych do umowy i doboru notariusza.

W Tomaszowskim Biurze Nieruchomości zajmujemy się wszystkimi istotnymi kwestiami, które boisz się poruszyć samodzielnie. Posiadamy doświadczenie, jesteśmy obeznani w rynku i wszystkich zasadach w nim panujących. Możesz być pewny, że znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie. Pomożemy ci w ustaleniu ceny, znajdziemy odpowiedniego partnera do transakcji i poprowadzimy „za rękę” przez wszystkie procedury.

2. Moc marketingu

Często spotykanym problemem dla osoby, która chce sprzedać bądź wynająć mieszkanie na własną rękę jest przygotowanie i wypromowanie swojej ofert. Niewątpliwie w dzisiejszych czasach bardzo istotny jest przekaz obrazowy. Co za tym idzie, ogromną rolę w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży odgrywają zdjęcia oraz jej obecność w Internecie. Przejmując pieczę nad ofertą, biuro oferuje profesjonalną usługę fotograficzną oraz pełną promocję i wyróżnienia na najważniejszych i najbardziej popularnych portalach ogłoszeniowych. Tomaszowskie Biuro Nieruchomości reklamuje oferty tak, aby pozyskać zainteresowanie potencjalnego klienta, poprzez między innymi – tworzenie przyciągającej uwagi zdjęć, reklama outdoorowa, promocja w social mediach i wiele innych.

3. Czas To pieniądz

 

Zawsze narzekamy, że brakuje nam czasu. Załatwienie spraw związanych ze sprzedażą lub wynajmem może zająć go bardzo dużo. Przygotowaliśmy ofertę – jesteśmy na dobrej drodze, ale co z prezentacjami nieruchomości? Wtedy zaczynają się schody. Ze względu na natłok różnych obowiązków bądź godzin pracy, nie zawsze mamy możliwość samodzielnie pokazać nasze lokum. Co więcej, zdarza się, że właściciele nie mają nawet chwili w trakcie dnia aby odebrać telefon od Klienta. Wtedy wkraczamy my. Nie zapominajmy, iż do podstawowych obowiązków agenta należy odbieranie telefonów, umawianie spotkań i prezentowanie nieruchomości zainteresowanym. Wobec tego właściciel może zająć się swoimi sprawami, podczas gdy agent będzie pracował nad jego ofertą. Brzmi nieźle, prawda?

4. Wszystko na miejscu

Dużą zaletą biura nieruchomości jest kompleksowa obsługa klienta. Każda osoba znajdzie tam odpowiednie wsparcie. Agenci wyszukują nieruchomości najlepiej odpowiadające kryteriom poszukujących a także przeprowadzają negocjacje. Wycena nieruchomości, przygotowanie i promocja oferty, poszukiwanie odpowiedniego kupca lub najemcy, pomoc przy transakcji – to akcje, które są przeprowadzane po stronie właściciela oferty. W biurze wsparcie dostaje także druga strona. Wszystko to Klienci mają zapewnione na miejscu, co jest bardzo wygodne.

Współpraca z Tomaszowskim Biurem Nieruchomości to idealny wybór dla tych, którzy chcą  szybko i bezpiecznie sprzedać lub wynająć nieruchomość. Naszym zadaniem jest wyręczenie Klientów z najcięższych spraw i przeprowadzenie ich przez cały proces potrzebny do sukcesu.  Serdecznie zapraszamy!

Autor: Zuzanna Pańczyna , redaktorka bloga Tomaszowskiego Biura Nieruchomości