ROZWÓJ I KONTAKT – NA TO POSTAWILIŚMY W 2018 ROKU

administrator 14 grudnia 2018

Koniec grudnia jest czasem planów na kolejny rok, a także podsumowań poprzedniego. Wtedy zazwyczaj stawiamy sobie nowe, ambitne cele oraz wyliczamy nasze sukcesy, które osiągnęliśmy w trakcie trwania całego roku. W Tomaszowskim Biurze Nieruchomości naszym głównym celem jest zapewnianie Państwu jak najlepszej obsługi podczas sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości, oraz pomoc w rozwiewaniu jakichkolwiek wątpliwości związanych z tymi tematami.

 

Pierwszy kontakt

Zaobserwowaliśmy ogromny wzrost ilości klientów oraz liczby transakcji, które obsłużyliśmy w roku 2018. To dowodzi, że rozwój i ciężka praca zostały docenione przez uczestników rynku nieruchomości. Obsłużyliśmy też o 18% klientów więcej niż w roku ubiegłym! Nie byłoby to możliwe bez ciągłej weryfikacji postępów i pracy nawet nad najmniejszymi aspektami każdego z celów. Czy na tym poprzestaniemy? Z pewnością nie. Mamy ambitne plany nie tylko na nadchodzący rok, ale i najbliższe lata.

Potęga Facebooka

Poza standardową formą kontaktu telefonicznego i mailowego, zachęcamy także do odwiedzenia naszego prężnie działającego profilu na Facebooku (tutaj). Tam możecie zarówno zapoznać się z ciekawymi ofertami naszego biura, jak i poznać nas nieco bliżej. W tym miejscu dzielimy się z Wami także ciekawymi artykułami oraz nowinkami z rynku nieruchomości. A jeśli mowa o artykułach, przede wszystkim powinniśmy nawiązać do bloga, który jest kolejną formą kontaktu.

Nowiny i porady – znajdziesz u nas na blogu!

Ogrom naszych przemyśleń, pomysłów i dobrych rad postanowiliśmy zebrać w jedno – naszego bloga, który dzięki Wam wspaniale rozwija się w miarę upływu czasu. Koniecznie musicie odwiedzać to miejsce częściej, jeśli lubicie od czasu do czasu zrelaksować się czytając ciekawostki związane z rynkiem nieruchomości. Raz na tydzień wypuszczamy dla Was różnego rodzaju wpisy. Piszemy dla przykładu o naszych najciekawszych ofertach, kwestiach finansowania nieruchomości, problemach prawnych bądź ciekawych lokalizacjach. Kontakt z naszymi Klientami jest dla nas bardzo ważny. Dzięki niemu budujemy relacje i zaufanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że grono czytelników rośnie z dnia na dzień. Mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej. Rynek nieruchomości jest tematem, który nigdy się nie kończy. 

Kompletność ogłoszeń oraz siła pozycji w Google

Doskonale wiemy, że kompletny, konkretny i rzetelny opis nieruchomości buduje zaufanie do oferty. Z zebranych przez nas danych wynika, że na ogłoszeniach kompletnych spędzają oni o 15 procent więcej czasu niż na niekompletnych. Nasze wyniki dotyczące zaangażowania użytkowników, czyli jakościowej interakcji z ofertami są bardziej niż zadowalające. Swoją pozycję na rynku budujemy w oparciu o najefektywniejsze źródła ruchu. Możemy dla przykładu pochwalić się bardzo silną pozycją w jednej z największych wyszukiwarek – Google.

Droga do miejsca, w którym jesteśmy dziś, wiedzie od punktu, w którym przeanalizowaliśmy nasze kompetencje, określiliśmy kim chcemy być – dla naszych Klientów, ale też dla samych siebie. Efektem było opracowanie strategii działania, która pozwoliła nam bardziej odważnie działać na rynku i „stanąć w blokach” z konkurentami.

Stawiamy na rozwój, szybki i profesjonalny kontakt oraz obsługę na najwyższym poziomie, dlatego właśnie z roku na rok udaje nam się być jeszcze bliżej naszych klientów.

Bardzo cieszymy się z tego, że jesteście z nami oraz jesteśmy dumni, że zaufało nam tylu Klientów.

Życzymy Wam pięknego roku 2019, pełnego sukcesów, radości, a także realizacji planów.

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości