BIURO NIERUCHOMOŚCI POMOŻE NIE TYLKO PRZY TRANSAKCJI

administrator 14 stycznia 2019

Myśląc o typowej agencji nieruchomości od razu wiadomo, co jest jej najważniejszym celem we współpracy z klientem. Dwie podstawowe usługi wchodzące w zakres jej działań to oczywiście pośrednictwo w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Tomaszowskie Biuro Nieruchomości pomoże jednak nie tylko w tym, aby doprowadzić transakcję do końca. W czym jeszcze można liczyć na pomoc pośrednika?
Dobry pośrednik pomaga też po transakcji
Mimo iż do podstawowych zadań agenta należy pomoc w doprowadzeniu do transakcji w szybkim tempie i uzyskanie dobrej ceny, dobre biura nieruchomości nie pozostawiają klienta samemu sobie nawet na tym etapie, który wydaje się przecież tym końcowym w zakładanej na początku współpracy. W związku z tym, iż z każdym procesem sprzedaży lub kupna wiążą się kolejne istotne działania takie jak np. przeprowadzka, administracja nieruchomości czy zadbanie o certyfikaty energetyczne, dobrze jest mieć kogo spytać o najlepszych w danym mieście specjalistów, którzy w tym pomogą.
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości posiada szeroką bazę nie tylko ofert nieruchomości na sprzedaż, ale i przedsiębiorstw, które nowym właścicielom domu czy mieszkania są niezastąpieni na etapie przeprowadzki czy remontu. Jeśli zatem potrzebna jest komuś dobra ekipa budowlana, firma elektroinstalacyjna czy organizująca przeprowadzki, można o nie spokojnie zapytać w biurze nieruchomości. Jest niemal pewnym to, że będą w stanie polecić nam kogoś sobie już znanego, kto dobrze zna się na swoim fachu.
Agent nieruchomości współpracujący ze swoimi klientami tak jak należy, jest nie tylko pomocną ręką przy samej transakcji, ale i przy wszystkich działaniach z nią związanych, które czekają nowego właściciela nieruchomości oraz sprzedającego.
Zapraszamy!
TOMASZOWSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
UL. MATEJKI 5 TOMASZÓW LUBELSKI TEL. 503 120 130