DOM
na
SPRZEDAŻ
189 000 PLN
2 223,53 PLN/m2
NAROL
Opis
Oferujemy na sprzedaż gotowy do zamieszkania, atrakcyjny dom wolnostojący położony w miejscowości Narol, pow. lubaczowski. To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla tych dla których ważna jest niedaleka odległość od centrum miasta.

Opis nieruchomości:
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 85 mkw. Wchodząc do budynku znajdziemy się w hallu, z którego po prawej stronie mamy przejście do widnego pokoju. Na wprost korytarza znajduje się pięknie doświetlona, obszerna kuchnio-jadalnia. W części kuchennej zamontowano drewnianą zabudowę kuchenną, ulokowano lodówkę, kuchenkę a także inne sprzęty użytku codziennego. Część jadalna wyposażona jest w pokaźny stół drewniany pozwalający na wspólne spożywanie posiłków przez całą rodzinę. Korytarz poprowadzi nas także do dwóch wystawnych pokoi. Ekspozycja okienna sprawia, że są one ciepłe i przytulne, z dużą ilością naturalnego światła przez większą część dnia. W domu wyłożone zostały panele drewniane, a okna wymieniono na nowe, wysokiej jakości PCV. Nieruchomość bardzo funkcjonalna, wszystko zostało doskonale przemyślane tak, aby zapewnić jak największy komfort codziennego użytkowania. Charakter wykończonej przestrzeni mieszkalnej nadaje wnętrzu przyjemnej aury oraz podkreśla jego ciepły, rodzinny wymiar.
Dach pokryty blachą. Budynek stosunkowo nowy – 30 letni, docieplony o konstrukcji drewnianej. Zrealizowany w tradycyjnej technologii przez doświadczonych wykonawców przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, dających gwarancję trwałości, solidności oraz pozwalających na ekonomiczne użytkowanie. Przed domem ułożona została kostka brukowa. Podłączono także wszystkie media.
⬆️Działka
Nieruchomość została usytuowana na ogrodzonej 8- arowej działce, która daje poczucie swobody oraz bezpieczeństwa. Jednocześnie pozwala na urządzenie ogrodu pod indywidualne potrzeby, a równocześnie nie jest wymagająca i czasochłonna w utrzymaniu.
Dodatkowo na posesji usytuowany jest murowany budynek garażowo-gospodarczy wraz z wydzielonymi dwoma miejscami parkingowymi.

Lokalizacja:
Budynek wyróżnia korzystne położenie zapewniające kameralną atmosferę i poczucie komfortu, a jednocześnie umożliwiające korzystanie z wygody życia w centrum. W zasięgu ręki pełna infrastruktura miasta oraz liczne punkty usługowo-handlowe. Jest to idealna oferta dla osób poszukujących wygodnego mieszkania położonego w malowniczym regionie. Dla miłośników aktywnego wypoczynku — jazdy na rowerze, rolkach, czy joggingu zaletą jest okoliczna przyroda, jaką oferują wspaniałe roztoczańskie tereny.
Pobliskie lasy, brak zakorkowanych ulic i otoczenie domów jednorodzinnych nadają temu miejscu wyjątkowy charakter stanowiący idealną bazę dla osób szukających spokoju, mając wciąż na uwadze bliskość do pracy w mieście czy miejsca nauki dzieci.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
☎️503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Szczegóły oferty

Cena189 000 PLN

Cena za m22 223,53 PLN

Powierzchnia85 m2

Powierzchnia działki800 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Typ domuWolnostojący

RynekWtórny

Droga dojazdowaAsfaltowa