MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
65 000 PLN
747,13 PLN/m2
MICHALÓW-KOLONIAWożuczyn-Cukrownia
Opis
Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 87 mkw. usytuowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Michalów-Kolonia.
Idealna nieruchomość zarówno dla całej rodziny, jak i pod cele inwestycyjne na wynajem.

Opis nieruchomości:
Lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi z wyjściem na duży taras oraz kuchni, łazienki oraz z pomieszczenia socjalnego.
Ekspozycja okienna sprawia, że wnętrze jest ciepłe i przytulne, z dużą ilością naturalnego światła przez większą część dnia. Dodatkowo do mieszkania przynależy pokaźnych rozmiarów taras, który umożliwi nam miłe spędzenie czasu po ciężkim dniu pracy.
Dużym atutem jest możliwość przebudowy a także przeznaczenia poszczególnych części mieszkania według własnych kryteriów. Klarowne podziały i inteligentny rozkład przestrzeni zapewnią funkcjonalność, a układ pomieszczeń został dokładnie przemyślany pod kątem użytkowym.
Charakter wykończonej przestrzeni mieszkalnej nadaje wnętrzu przyjemnej aury oraz podkreśla jego rodzinny wymiar.

W skład oferty dodatkowo do wynajęcia wchodzi piwnica oraz działa o powierzchni 2 arów.
Czynsz - około 420 zł. Ogrzewania z kotłowni wliczone są w cenę czynszu.

Lokalizacja:
Michalów-Kolonia znajduje się zaledwie 3 kilometry od miejscowości Wożuczyn. Jest to malownicza wieś otoczona licznymi lasami, polami oraz łąkami.
Nieruchomość jest doskonała dla osób szukających swojego wymarzonego azylu z dala od miejskiego zgiełku i w niskiej cenie.
Teren wyróżnia się przyjemnym krajobrazem, nieskażonym środowiskiem naturalnym, czystym powietrzem i bogactwem terenów zielonych i leśnych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa nowoczesnych domów jednorodzinnych. Dla miłośników aktywnego wypoczynku — jazdy na rowerze, rolkach, czy joggingu zaletą jest okoliczna przyroda jaką oferują nam pobliskie tereny.


Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.
Szczegóły oferty

Cena65 000 PLN

Cena za m2747,13 PLN

Powierzchnia87 m2

Liczba pokoi2

Piętro2

RynekWtórny