Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
419 000 PLN
Cena za m2
3 491,67 PLN
Powierzchnia
120 m2
Powierzchnia działki
13,50 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Typ domu
Bliźniak
Rynek
Wtórny
Numer oferty
75/6410/ODS

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny wraz z obiektem usługowym położony w centrum miasta przy ul. Listopadowej. Obiekt stanowi obszerny 3-kondygnacyjny, budynek wraz z elewacją frontową od strony północnej oraz z wewnętrznym podwórzem otwartym w kierunku ogrodu od strony południowej. Nieruchomość wybudowana w technologii tradycyjnej obecnie ma charakter mieszkalno-usługowy.

OPIS DOMU
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 120 mkw. Został postawiony na atrakcyjnej 13,5-arowej działce. Wchodząc do budynku znajdziemy się w hallu, skąd z lewej strony widnieje pierwsza sypialnia, której okno wychodzi na podwórko. Hall poprowadzi nas także do widnej kuchni. Tuż obok mamy wejście do salonu, z którego możemy przedostać się bezpośrednio na balkon. Następne pomieszczenie to duża łazienka oraz WC. Pierwsze piętro zaprojektowane zostało w trzy pokaźne pokoje a także łazienkę. Całość podpiwniczona z podziałem na część gospodarczą oraz garaż jednostanowiskowy. Segment charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz dużą przestrzenią gotową do wykorzystania dla całej rodziny.

DZIAŁKA
Dom usytuowany jest na prostokątnej, w całości ogrodzonej działce o powierzchni 2000 mkw. Prowadzi do niej wjazd poprzez metalową bramę. Posesja porośnięta jest łatwą w utrzymaniu trawą. Przy domu i garażu wyłożono betonowy podjazd. Dodatkowo na terenie nieruchomości umieszczono murowany budynek o powierzchni 80 mkw, pełniący wcześniej role warsztatu samochodowego, a obecnie przeznaczony do własnej adaptacji. Druga część działki o powierzchni 10 arów, usytuowana od strony południowej jest idealnie nasłoneczniona i położna z dala od miejskiego zgiełku. Stanowi ona obecnie część rekreacyjną nieruchomości wraz z możliwością przeznaczenia na cele budowlane rozbudowy istniejącego budynku lub zaprojektowania nowego obiektu.

LOKALIZACJA
Dogodne położenie jest bez wątpienia dużym atutem prezentowanej nieruchomości. Miejsce cechuje się zacisznym usytuowaniem, a jednocześnie posiada dostęp do wszystkiego co oferuje miasto. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych. Łatwo i szybko możemy dostać się do jednej z głównych ulic Tomaszowa, która gwarantuje nam całą niezbędną infrastrukturę oraz obiekty użyteczności publicznej. Idealna propozycja dla wszystkich pragnących mieszkać w enklawie ciszy i spokoju, a jednocześnie blisko centrum.

TERMOMODERNIZACJA
Nieruchomość spełnia warunki nowego programu rządowego dotyczącego termomodernizacji. W ramach ulgi podatkowej, która zaczęła obowiązywać od 2019 r., można odliczyć od dochodu przez trzy lata nawet 53 tys. zł. Bonifikata obejmuje ocieplanie budynków jednorodzinnych oraz wymianę kotłów na paliwa stałe. Efektem tych przedsięwzięć ma być zmniejszenie zapotrzebowania na energię dostarczaną na potrzeby ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej oraz systemów ogrzewania domów jednorodzinnych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowych ulg dotyczących termomodernizacji, zapraszamy do zapoznania się z artykułem na naszym blogu:

http://www.nieruchomosci-tomaszow.pl/2019/03/ulga-z-tytulu-termomodernizacji-sprawdz-nowy-program-2019/
________________________
nieruchomosci-tomaszow.pl
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej