Wieprzów Ordynacki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
269 000 PLN
Cena za m2
1 921,43 PLN
Powierzchnia
140 m2
Powierzchnia działki
30 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
118/6410/ODS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż malownicze całe gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Wieprzów Ordynacki 47, przy DK nr 850, w odległości 5,5 km od centrum Tomaszowa Lubelskiego.

Gospodarstwo składa się z 4 budynków; ceglanej obory, stalowo-drewnianej stodoły, ceglano-drewnianej szopy i murowanego, 2-poziomowego budynku mieszkalnego. Zabudowania gospodarskie zbudowane w latach 1970-1975, natomiast budynek mieszkalny ukończono w roku 1993. Całość posadowiona na 2 działkach o łącznej powierzchni 1,69 ha.

Działka nr 1 z domem oraz ze wszystkimi zabudowaniami gospodarczymi:

Powierzchnia 30 arów, o szerokości ok. 26 m. Dom mieszkalny: 2-poziomowy dom mieszkalny, wolnostojący, podpiwniczony. Dach pokryty blachą. Podłączona instalacja wodna, prąd oraz szambo. Dom posiada instalację centralnego ogrzewania. Stary piec węglowy usunięto. Parter: przedsionek, korytarz, kuchnia, spiżarnia, łazienka z osobną ubikacją, pokój-salon, pokój-sypialnia (z wyjściem na mały taras i ogród), klatka schodowa prowadząca do piwnicy/kotłowni oraz pierwszego piętra. Okna na parterze zostały wymienione na okna PCV. Pierwsze piętro: korytarz prowadzący do 3 pokoi oraz 2 pomieszczeń przy poddaszu.

Obora: Budynek składający się z małej letniej kuchenki, stajni, chlewni, kurnika oraz pomieszczenia na maszyny rolnicze. Budynek pokryty eternitem. Dach oraz pokrycie dachowe są do wymiany.

Stodoła: Zbudowana bardzo solidnie na słupach stalowych, pokryta blachą. Całość obita deskami. Składa się z obszernego wybetonowanego wjazdu, z dostępem po 2 stronach do olbrzymiej przestrzeni magazynowej na paszę. Osobne pomieszczenie stanowić może garaż dla ciągnika z przyczepą.

Szopa: Zbudowana na słupach murowanych, pokryta blachą. Całość obita deskami. Są 3 pomieszczenia: magazyn zboża, drewutnia, oraz podręczny warsztat. Pod częścią budynku mieści się dawny magazyn na ziemniaki (nieużywany).

Działka nr 2:
Powierzchnia 1,4 ha. W sąsiedztwie domu stary sad owocowy, w dalszej części (za budynkami gospodarczymi) ziemia orna (jak na zdjęciu lotniczym).


Lokalizacja:
Teren wyróżnia się przyjemnym krajobrazem, nieskażonym środowiskiem naturalnym, czystym powietrzem i bogactwem terenów zielonych i leśnych. Atutem działki jest jej lokalizacja oraz przestronność, dzięki czemu stworzono warunki do zagospodarowania terenu według własnego uznania.

Dostępne media: prąd, woda i szambo.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej