Narol

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
195 000 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
4

Dom wolnostojący o pow. 65 mkw usytuowany w spokojnej, gminnej miejscowości.
Narol ul. Wesoła 12


Położenie i okolica:
•Nieruchomość zlokalizowana w Narolu przy ulicy Wesołej 12.
•W sąsiedztwie znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura handlowa - usługowa, obiekty użyteczności publicznej, a także Zespół Szkół. Bardzo blisko mamy do Poczty Polskiej (140m). W pobliżu również plac zabaw dla dzieci oraz przystanek autobusowy.
•Jest to idealna oferta dla osób poszukujących wygodnej nieruchomości położonej w naprawdę pięknym regionie. Ponadto łatwo i szybko wygodną drogą asfaltową możemy dostać się do centrum miasta Tomaszów Lubelski (ok. 15 minut jazdy).
•Przyjemne oraz kameralne miejsce, dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia od miejskiego zgiełku, idealne na wypoczynek i rekreację.
•Decydując się na zamieszkanie w tym miejscu możemy cieszyć się spokojem oraz brakiem dużego ruchu samochodowego


Działka:
•Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 4,5 ar.
•Porośnięta łatwą w utrzymaniu trawą, idealnie nasłoneczniona.
•Dostępne podłączenie do gazu, prądu, wody i kanalizacji.
•Do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd drogą asfaltową.

Dom:
•Budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni 65 mkw.
•W środku funkcjonalny, tradycyjny rozkład pomieszczeń, który został dokładnie przemyślany pod kątem użytkowym dla wszystkich domowników:

-dwa widne pokoje, słoneczna kuchnia i łazienka na parterze,
-dwa pokoje na piętrze.


•Ekspozycja okienna sprawia, że pomieszczenia są ciepłe i przytulne, z dużą ilością naturalnego światła przez większą część dnia.
•Duża powierzchnia daje nam możliwość dowolnego zaaranżowania wnętrza oraz stworzenie przestrzeni zgodnej z naszymi osobistymi preferencjami. Istnieje możliwość całkowitej przebudowy, dzięki czemu można w dowolny sposób przeorganizować układ pomieszczeń oraz określić na nowo ich docelowe przeznaczenie.
•Budynek w całości docieplony, w dobrym stanie technicznym. Ogrzewany piecem węglowym. Okna nowe – wysokiej jakości PCV. Dach pokryty blachą.
•Nieruchomość posiada różne możliwości adaptacji, pomieszczenia w środku przeznaczone są do remontu, dzięki czemu możemy w dowolny sposób przeprowadzić aranżację wnętrz, przeorganizować układ pomieszczeń oraz określić na nowo ich docelowe przeznaczenie.

Pobliskie lasy, brak zakorkowanych ulic i otoczenie domów jednorodzinnych nadają temu miejscu wyjątkowy charakter stanowiący idealną bazę dla osób szukających spokoju.

CENA DO NEGOCJACJI.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej