Tyszowce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
69 000 PLN
Powierzchnia
70 m2

Działka z domem drewnianym i budynkiem gospodarczym
Jurydyka 33, Tyszowce

Położenie i okolica:

•Nieruchomość zlokalizowana w niezwykle urokliwym miejscu lubelszczyzny, w miejscowości gminnej Tyszowce, położonej nad rzeką Huczwą.
•W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych. Dla miłośników aktywnego wypoczynku — jazdy na rowerze, rolkach, czy joggingu zaletą jest okoliczna przyroda jaką oferują nam pobliskie tereny.
•Jest to idealna oferta dla osób poszukujących nieruchomości położonej w naprawdę pięknym regionie. Ponadto wygodną drogą asfaltową możemy dostać się do Tomaszowa Lubelskiego (30 km) bądź do Zamościa (35 km).
•Pobliska zieleń, brak zakorkowanych ulic nadają temu miejscu wyjątkowy charakter stanowiący idealną bazę dla osób szukających spokoju.


Działka:

•Nieruchomość usytuowana jest na posesji o powierzchni 14 arów.
•Działka ogrodzona, dobrze nasłoneczniona, pozwala na spędzenie miłych chwil po ciężkim dniu pracy i urządzenie własnego ogrodu.

•Na działce znajdują się:

-drewniany dom, przeznaczony do kapitalnego remontu o powierzchni 70 mkw.,

-murowany budynek gospodarczy o powierzchni 70 mkw.

•Dostępne uzbrojenie terenu – woda podłączona na działce, prąd w granicy.

Jeśli szukasz domu wśród natury, gdzie czas płynie swoim spokojnym rytmem – zapoznaj się z ofertą! Cisza, błogi spokój i sielski klimat. To z całą pewnością nie jedyne atuty, jakie znajdziesz w Tyszowcach.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej