Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
235 000 PLN
Cena za m2
3 133,33 PLN
Powierzchnia
75 m2
Powierzchnia działki
6 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Liczba pokoi
2
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
111/6410/ODS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż drewniany dom parterowy zlokalizowany w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Królowej Jadwigi 1.

Opis nieruchomości:
Powierzchnia użytkowa domu wynosu 75 mkw. Wchodząc do środka znajdziemy się w przedsionku, który poprowadzi nas do widnego salonu, sypialni, słonecznej kuchnia a także łazienki. Istnieje możliwość przebudowy domu oraz samodzielnej aranżacji według indywidualnych potrzeb i upodobań, dzięki czemu możemy w dowolny sposób przeorganizować układ pomieszczeń oraz określić na nowo ich docelowe przeznaczenie.
Dom docieplony. Dach pokryty blachodachówką. Okna wymienione na nowe, wysokiej jakości PCV.
Budynek zrealizowany jest w tradycyjnej technologii przy zastosowaniu materiałów dających gwarancję trwałości, solidności oraz pozwalających na ekonomiczne użytkowanie.
Dostępne uzbrojenie - prąd, woda, gaz i kanalizacja w granicach działki do podłączenia.

Działka:
Nieruchomość została usytuowana na stosunkowo dużej 6-arowej, w całości ogrodzonej działce, która daje poczucie swobody oraz bezpieczeństwa. Teren wokół porośnięty łatwą w utrzymaniu trawą. Został ładnie zagospodarowany w drzewa i krzewy, pozwala na urządzenie własnego ogrodu. Posesja dobrze nasłoneczniona, pozwala na spędzenie miłych chwil po ciężkim dniu pracy. Prowadzi do niej wygodny dojazd drogą asfaltową.

Lokalizacja:
Dogodne położenie jest bez wątpienia dużym atutem prezentowanej nieruchomości. Miejsce cechuje się zacisznym usytuowaniem. Łatwo i szybko możemy dostać się do centrum Tomaszowa, które oferuje całą niezbędną infrastrukturę. Jest to obszar świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa nowoczesnych domów jednorodzinnych. Niewątpliwie dużym udogodnieniem dla rodziny z małym dzieckiem będzie bliskość przedszkoli i żłobków.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej