Wierszczyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
79 000 PLN
Cena za m2
1 053,33 PLN
Powierzchnia
75 m2
Powierzchnia użytkowa
75 m2
Powierzchnia działki
2 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
2
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
0
Rynek
Wtórny
Numer oferty
68/6410/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest drewniany budynek o powierzchni użytkowej 75m2, znajdujący się w Wierszczycy, gm. Jarczów.
Obiekt składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń oraz widnej kuchni. Nadaje się do remontu, dzięki czemu można w dowolny sposób przeprowadzić aranżację wnętrz, przeorganizować układ pomieszczeń oraz określić na nowo ich docelowe przeznaczenie.
Zlokalizowany jest na urokliwej, w całości ogrodzonej działce o powierzchni 64a i szerokości 46 m. Do nieruchomości przynależy również łąka o łącznej powierzchni 26 arów.
Dodatkowo na posesji możemy wyróżnić dwa budynki murowane o metrażu 70m2 oraz 120m2.
Wygodny dojazd drogą asfaltową.
Media – prąd, woda.
Niewątpliwym atutem jest lokalizacja. W bliskim sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych oraz tereny pokryte zielenią. Decydując się na zamieszkanie w tym miejscu możemy cieszyć się spokojem oraz brakiem dużego ruchu samochodowego. Jest to przyjemne oraz kameralne umiejscowienie dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia od miejskiego zgiełku, idealne na wypoczynek i rekreację.
Zapraszamy do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej