Izbica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
84 000 PLN
Cena za m2
1 050 PLN
Powierzchnia
80 m2
Powierzchnia działki
1,77 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Typ domu
Wolnostojący
Rynek
Wtórny
Numer oferty
74/6410/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest murowany dom parterowy o powierzchni użytkowej 80m2, usytuowany w miejscowości Kolonia-Tarnogóra gm. Izbica.
W dużym przestronnym wnętrzu parteru zaprojektowano dwa ustawne pokoje, widną kuchnie oraz łazienkę.

Obiekt nadaje się do generalnego remontu lub przebudowy, dzięki czemu można w dowolny sposób przeorganizować układ pomieszczeń oraz określić na nowo ich docelowe przeznaczenie.

Jest to funkcjonalny budynek jednorodzinny solidnie i dokładnie wykonany z materiałów wysokiej jakości.

Nieruchomość umiejscowiona na pokaźnej, ogrodzonej działce budowlano-rolnej o powierzchni 1,77h z czego 10 arów ma charakter budowlany, natomiast resztę stanowią grunty rolne, sady i lasy.

Niewątpliwym atutem jest korzystna lokalizacja w cichej i spokojnej miejscowości, w otoczeniu zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej oraz terenów zielonych. Miejsce, gdzie można nie tylko wypocząć w pięknym, czystym otoczeniu, ale także aktywnie spędzić czas wolny. W pobliżu znajduje się najdłuższy na Lubelszczyźnie stok narciarski „Bobliwo”, który z pewnością umili aktywne spędzanie czasu swoim pasjonatom.
Jeżeli cenisz sobie możliwość wykończenia nieruchomości według własnego uznania, zależy Ci aby mieszkać w spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z miastem, jednak chciałbyś zaoszczędzić czas konieczny na wzniesienie murów – jest to oferta idealna właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu!

Mapa

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej