Dąbrowa Tarnawacka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
109 000 PLN

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę komercyjną o powierzchni 19 arów, usytuowaną miejscowości Dąbrowa Tarnawacka, pow. tomaszowski, gm. Tarnawatka.

Lokalizacja:
• Nieruchomość z potencjałem. Umiejscowiona w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu nowej zabudowy i terenów zielonych, w sąsiedztwie dużych kompleksów leśnych.
• Dąbrowa Tarnawacka znajduję się zaledwie 2 km dalej od miejscowości Tarnawatka-Tartak oraz 10 minut drogi od Tomaszowa Lubelskiego, niedaleko trasy S17 prowadzącej w stronę Zamościa, co gwarantuje bardzo dobry dostęp logistyczny.
• Wygodna i atrakcyjna krajobrazowo lokalizacja zapewni duże zainteresowanie przyszłych nabywców.
• Ten niezwykle malowniczy obszar z dnia na dzień staje się coraz bardziej docenianą lokalizacją. Potwierdza to ilość inwestycji budowlanych, które powstały tam w ostatnim czasie.

Działka:
• Powierzchnia działki wynosi 19 arów, jej szerokość to 32 m.
• Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka posiada przeznaczenie : teren usług komercyjnych.
• Jest to doskonale wyeksponowany obszar wyróżniający się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania na cele komercyjne.
• Dostępne uzbrojenie – woda i prąd.
• Ze względu na swoje umiejscowienie jest to miejsce dające gwarancję rozwoju i zainteresowania klientów.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Zadzwoń i umów się na prezentację!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej