Majdan Sopocki Drugi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
109 000 PLN
Cena za m2
90,76 PLN
Powierzchnia działki
1 201 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
39
Długość działki (mb.)
39
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
71/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną usytuowaną w miejscowości Majdan Sopocki.
Powierzchnia działki wynosi 1201 mkw a jej wymiary to 39 x 39 m.

Działka uzbrojona w wodę i prąd. Została bardzo ładnie zagospodarowana, dodatkowo mieści się na niej altana pozwalająca na przyjemnie spędzanie czasu w gronie najbliższych.

Majdan Sopocki leży w samym sercu Roztocza i jest otoczony innymi równie fascynującymi turystycznie miejscowościami takimi jak: Susiec, Zwierzyniec czy Józefów.

Okolica oferuje wiele atrakcji i pozwala na aktywny odpoczynek. Niedaleko znajduje się popularny wśród turystów zalew z piaszczystą plażą. Ponadto mamy możliwość zwiedzania takich miejsc jak Czartowe Pole (6 km), Kamieniołomy (6 km), Stadnina Konna (23 km), Skansen w Guciowie (29 km), Kościół na wodzie w Zwierzyńcu (23 km) czy Kaplica Rocha.

W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych oraz tereny pokryte zielenią. Jest to przyjemne oraz kameralne umiejscowienie dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia od miejskiego zgiełku. Dodatkowym plusem jest brak dużego ruchu samochodowego, co pozwoli nam cieszyć się spokojem.

Czysta i ekologiczna okolica charakteryzuje się nieskażonym środowiskiem naturalnym, pięknymi terenami oraz bogactwem kompleksów leśnych. Otoczenie sprzyjające turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom aktywnego wypoczynku.

Tutaj odnajdziesz spokój, ciszę i bezpieczeństwo.

To miejsce stanie się Twoim upragnionym azylem.

Nie czekaj, kup działkę już dziś i rozpocznij budowę w niezwykle malowniczym regionie.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej