Rabinówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
109 000 PLN
Cena za m2
22,24 PLN
Powierzchnia działki
4 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
21
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
48/6410/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 49 arów, usytuowana w malowniczej miejscowości Rabinówka, pow. tomaszowski.
Szerokość – 21m.

Dostępne uzbrojenie – prąd i woda. Do posesji prowadzi wygodny dojazd drogą asfaltową.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Jest to niepowtarzalne i pełne uroku miejsce wyróżniające się czystymi ekologicznie terenami oraz pięknymi krajobrazami.
W okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, takich jak stadnina koni „Rogowe Kopce”, duże kompleksy leśne, ścieżki piesze oraz szlaki rowerowe wiodące przez urzekające tereny pełne przyrodniczych perełek. Teren wręcz sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

Bezpośrednie sąsiedztwo działki stanowi również zabudowa atrakcyjnych, nowoczesnych domów jednorodzinnych.
Jest to przyjemne oraz kameralne miejsce dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia od miejskiego zgiełku, idealne na wypoczynek i rekreację.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej