Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
114 000 PLN

Jeśli szukasz bezpiecznego, cichego miejsca pod budowę wymarzonego domu, z dobrym dojazdem do centrum miasta zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

REZERWACJA DWÓCH DZIAŁEK O NUMERACH EWIDENCYJNYCH 173/6 i 173/7.
Działki, które pozostały w sprzedaży - 173/5, 173/8 oraz 173/9.

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Wojska Polskiego. Doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, w dogodnej dla rodziny lokalizacji.

Położenie i okolica:
• Działka usytuowana w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Wojska Polskiego.
• Znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Bezpośrednie otoczenie stanowi osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych.
• Wygodne zlokalizowanie w tak korzystnej części Tomaszowa pozwala na dostęp do wszelkich potrzebnych obiektów takich jak - sklepy spożywcze, punkty usługowo-handlowe, kościół.
• Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi jest bliskość szkoły podstawowej oraz przedszkola.
• Doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi ceniących spokój, szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.
• Nieruchomość położona jest przy tak zwanej ślepej ulicy, dzięki czemu możemy cieszyć się ciszą oraz brakiem choćby dużego ruchu samochodowego.

Działka:
• Działka budowlana o powierzchni 7,5 ar.
• Idealnie nadaje się pod budowę rozłożystego domu dla całej rodziny, a także osobnego garażu wraz z budynkami gospodarczymi.
• Szerokość od wjazdu wynosi 32 m. Doskonałe parametry działki umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami.
• Nieruchomość posiada dostęp do kanalizacji, gazu, prądu i wody.
• Obszar równy, gotowy pod budowę, daje możliwość atrakcyjnego zagospodarowania.
• Istnieje możliwość dodatkowego zakupu dwóch sąsiadujących działek.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej