Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
119 000 PLN
Cena
119 000 PLN
Cena za m2
113,79 PLN
Powierzchnia działki
1 273 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
27
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
33/6410/OGS

Udostępnij

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12,7 ar, położona przy ulicy Żółkiewskiego w Tomaszowie Lubelskim.
Nieruchomość z przeznaczeniem pod zabudowę domu, zlokalizowana jest na osiedlu nowoczesnych budynków jednorodzinnych z dostępem do prądu, gazu, wody oraz kanalizacji miejskiej. Dojaz drogą asfaltową. Szerokość działki 26m .

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Rejtana 4/78, 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej

 

BLOG – NAJWAŻNIEJSZE KWESTIE PRZY WYBORZE DZIAŁKI

Myślisz o zakupie działki, na której wybudujesz swój wymarzony dom? Jak najszybciej powinieneś zapoznać się z paroma bardzo istotnymi punktami na liście rzeczy do sprawdzenia. Dla większości laików taka inwestycja jak zakup nieruchomości gruntowej oraz budowa domu jest naprawdę ciężkim orzechem do zgryzienia. Na szczęście w Tomaszowskim Biurze Nieruchomości zawsze dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom w trudnych wyborach.  (przejdź do bloga)