Steniatyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
85 000 PLN
Powierzchnia
12 400 m2

Działka rolna usytuowana w pięknym, malowniczym miejscu Roztocza.
Steniatyn, pow. tomaszowski, gm. Łaszczów

•Działka rolna o numerze ewidencyjnym 52, która tworzy powierzchnie - 1,24 ha.
•Usytuowanie w spokojnej miejscowości Steniatyn, w otoczeniu rozległych kompleksów leśnych.
•Grunt o płaskim ukształtowaniu. Posiada I klasie ziemi - gleby orne najlepsze.
•Tutejsze tereny sprzyjają rowerowym wycieczkom oraz rodzinnym spacerom. Okoliczne lasy z pewnością przypadną do gustu również grzybiarzom. W sąsiedztwie brak jakichkolwiek uciążliwych działalności.
• Zdecydowanie największą atrakcją tego miejsca są walory krajobrazowe, które zachwycają na każdym kroku oraz zachęcają do relaksu.
•Miejscowość położona jest w gminie Łaszczów, nad rzeką Kamień. Bardzo blisko mamy do centrum miasta Łaszczów (7 km). Tomaszów Lubelski oddalony jest o 33 km.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej