Majdan Górny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
125 000 PLN
Cena za m2
79,41 PLN
Powierzchnia działki
1 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
40/6410/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17 arów, usytuowana w miejscowości Majdan Górny, Lipka gm. Tomaszów Lubelski.
Media – prąd, woda w granicy działki . Szerokość działki około 28 m
Bezpośredni zjazd na drogę asfaltową z dwóch stron daje możliwość podziału nieruchomości na dwie działki (po 850mkw) każda z indywidualnym zjazdem.
Niewątpliwym atutem jest atrakcyjna i poszukiwana lokalizacja, umożliwiając szybki i łatwy dostęp do miasta Tomaszów Lubelski.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych oraz tereny pokryte zielenią. Jest to przyjemne oraz kameralne umiejscowienie dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia od miejskiego zgiełku. Dodatkowym plusem jest brak dużego ruchu samochodowego, co pozwoli nam cieszyć się spokojem.
Wymarzone miejsce na Twój nowy dom!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej