Sabaudia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
95 000 PLN
Powierzchnia
1 350 m2

Działka budowlana w znakomitej, podmiejskiej lokalizacji. Bezpieczne, ciche miejsce pod budowę wymarzonego domu.
Sabaudia, pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski

Położenie i okolica:

•Działka usytuowana w Sabaudii przy Osiedlu Pardasówka.
•Znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Bezpośrednie otoczenie stanowi osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz tereny leśne.
•Działka idealnie skomunikowana z miastem Tomaszów, co pozwala na sprawny dostęp do centrum. Niedaleko znajduje się Biedronka, Jysk oraz pozostałe punkty handlowo-usługowe.
•Dużym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi jest bliskość Szkoły Podstawowej im. Ordynacji Zamoyskiej w Sabaudii.
•Doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.

Działka:

•Działka budowlana o powierzchni 13,5 arów.
•Do nieruchomości prowadzą dwa wjazdy - od strony ul. Robotniczej oraz drogą gruntową gminną.
•Idealnie nadaje się pod budowę rozłożystego domu dla całej rodziny.
•Szerokość od strony ulicy Robotniczej wynosi 80 m. Tak doskonałe parametry działki umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami.
•Dostępne uzbrojenie - prąd w granicy działki. Wkrótce podłączony zostanie wodociąg.
•Obszar równy, daje możliwość atrakcyjnego zagospodarowania.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej