Bondyrz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 900 PLN
Cena za m2
2,19 PLN
Powierzchnia działki
0,68 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Szerokość działki (mb.)
43
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Numer oferty
66/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną usytuowaną w malowniczej miejscowości Bondyrz, pow. zamojski.

Powierzchnia posesji wynosi 0,68 ha, a jej szerokość 43 m.

Jest to wyjątkowo urzekająca, duża działka położona w samym sercu Roztocza, do której bezpośrednio przylega rzeka Wieprz. Prowadzi tamtędy trasa spływów kajakowych oferowanych w okolicy. Teren należy do najbardziej znanych i odwiedzanych przez turystów, co sprawia iż prezentowana nieruchomość idealnie nadaje się pod rekreację.

W okolicy znajduje się także słynna „Zagroda Guciów”, zalew w Krasnobrodzie (oddalony o 8 km) czy stawy Echo w Zwierzyńcu (15 km). Dodatkowo na miłośników wędkarstwa czeka w pobliżu łowisko karpia oraz hodowla pstrąga potokowego. Otoczenie gwarantuje nam mnóstwo atrakcji turystycznych, takich jak rezerwaty przyrody, zbiorniki wodne, duże kompleksy leśne, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe wiodące przez malownicze tereny pełne przyrodniczych i geologicznych perełek.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej