Lubartów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
150 000 PLN

Szukasz działki w prestiżowej lokalizacji, pod budowę własnego domu w zacisznie usytuowanym zakątku miasta? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Lubartów przy ulicy Sławińskiego.

Położenie i okolica:
• Działka usytuowana w Lubartowie przy ulicy Jana Sławińskiego.
• Znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Bezpośrednie otoczenie stanowi osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych.
• Wygodne zlokalizowanie w tak korzystnej części Lubartowa pozwala na dostęp do wszelkich potrzebnych obiektów takich jak - sklepy spożywcze, punkty usługowo-handlowe, kościół.
• Doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi ceniących spokój, szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.

Działka:
• Działka budowlana o powierzchni 16,5 arów.
• Idealnie nadaje się pod budowę rozłożystego domu dla całej rodziny.
• Szerokość działki wynosi 25 m. Doskonałe parametry umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami.
• Dostępne uzbrojenie w granicy działki - prąd, woda i gaz.
• Obszar równy, gotowy pod budowę, daje możliwość atrakcyjnego zagospodarowania.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej