Łaszczówka-Kolonia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
115 000 PLN
Powierzchnia
15 A

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną, szeroką działkę budowlaną o powierzchni 15 arów, usytuowaną przy ulicy Sosnowe Zacisze w Łaszczówce-Kolonia.

Lokalizacja:
• Znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa nowoczesnych domów jednorodzinnych.
• Nieruchomość z potencjałem, oddalona od miejskiego zgiełku zapewniająca ciszę.
• Na urokliwość działki wpływa położenie bardzo blisko lasu, a zarazem szybki dojazd do centrum miasta Tomaszów.
• Jest to ładne, kameralne miejsce sprzyjające wypoczynkowi, doskonałe na rodzinny dom.
• Ten niezwykle malowniczy obszar z dnia na dzień staje się coraz bardziej docenianą podmiejską lokalizacją. Potwierdza to ilość inwestycji budowlanych, które powstały tam w ostatnim czasie.

Działka:
• Powierzchnia działki wynosi 15 arów, jej wymiary to 33m x 45m.
• Obszar gotowy pod budowę, daje możliwość atrakcyjnego zagospodarowania.
• Możliwość pełnego uzbrojenia terenu. Dostępne media w granicy działki – prąd, woda, gaz, kanalizacja.
• Działka idealnie nasłoneczniona, pozwala na spędzenie miłych chwil po ciężkim dniu pracy.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej