Sabaudia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
119 000 PLN
Powierzchnia
1 606 m2

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji! lokalizacji.
Sabaudia, pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski

Położenie i okolica:

•Działka usytuowana w pobliżu drogi krajowej S17, na pograniczu Sabaudii i Dąbrowy Tomaszowskiej.
•Znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Bezpośrednie otoczenie stanowi osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz tereny leśne.
•Działka idealnie skomunikowana z miastem Tomaszów, co pozwala na sprawny dostęp do centrum. Niedaleko znajduje się Biedronka, Jysk oraz pozostałe punkty handlowo-usługowe.
•Doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.

Działka:

•Działka budowlana o powierzchni 1606 mkw. Numer ewidencyjny - 528/3.
•Do nieruchomości prowadzą dwie drogi - od Dąbrowy Tomaszowskiej oraz od Sabaudii.
•Idealnie nadaje się pod budowę domu dla całej rodziny.
•Wymiary nieruchomości - 15m x 110m.
•Dostępne uzbrojenie - woda i prąd.
•Obszar równy, zadbany, bardzo ładnie zagospodarowany.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej