Jeziernia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
75 000 PLN
Powierzchnia
1 639 m2

Wyjątkowa oferta inwestycyjna!
Jeziernia, pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Lubelski

Lokalizacja:

•Nieruchomość z potencjałem. Wyróżnia się znakomitym położeniem - przy zbiegu aktualnej drogi krajowej (główny szlak komunikacyjny - dk nr 17 Zamość-Tomaszów-Hrebenne) oraz nowo powstałej obwodnicy.
•Działka znajduje się w otoczeniu nowych obiektów usługowych, niezabudowanych terenów inwestycyjnych oraz licznych zabudowań firm z branży ogólnobudowlanej oraz motoryzacyjnej. Na przeciw nieruchomości komis oraz warsztat mechaniki pojazdowej.
•Wygodny dojazd drogą asfaltową, co gwarantuje bardzo dobry dostęp logistyczny.
•Korzystne umiejscowienie zapewnia rozległe możliwości marketingowe, widzialność marki oraz przepływ potencjalnych klientów przejeżdżających w pobliżu.


Działka:

•Powierzchnia działki wynosi 16,39 arów, szerokość 22 m. Numer ewidencyjny - 769/4.
•Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy usługowo-handlowej.
•Działka niezabudowana, porośnięta trawą, kształtem zbliżona do foremnego prostokąta. Teren równy, gotowy pod budowę.
•Doskonale wyeksponowany obszar wyróżniający się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania na cele komercyjne.


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.
0% prowizji od Kupującego!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej