Rabinówka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
185 000 PLN
Cena za m2
14,68 PLN
Powierzchnia działki
1,26 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Ukształtowanie działki
Płaska
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
60/6410/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz atrakcyjnej działki pod budowę idealnego domu? A może marzysz o prowadzeniu własnej działalności agroturystycznej? Jeśli tak, poniższa oferta jest właśnie dla Ciebie.

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1,26 ha, usytuowaną w malowniczej miejscowości Pasieki.
Działka płaska, zalesiona na 20 arach powierzchni.
Dostępne media - prąd, woda i gaz w granicy posesji.
Wygodny dojazd drogą asfaltową.

Miejsce wyjątkowo atrakcyjne krajobrazowo i turystycznie. Posiada doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji a także pod inwestycję, na przykład do prowadzenia własnej działalności agroturystycznej.

Bardzo atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Jest to niepowtarzalny i pełny uroku obszar wyróżniający się czystymi ekologicznie terenami oraz pięknymi krajobrazami.
W okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, takich jak rezerwaty przyrody, kamieniołomy, zbiorniki wodne, duże kompleksy leśne, źródła, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe wiodące przez malownicze tereny pełne przyrodniczych i geologicznych perełek.

Bezpośrednie sąsiedztwo posesji stanowi również zabudowa atrakcyjnych domów jednorodzinnych.
Jest to przyjemne oraz kameralne miejsce dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia od miejskiego zgiełku, idealne na wypoczynek i rekreację.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej