Ruda Żelazna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
20 000 PLN
Cena za m2
9,09 PLN
Powierzchnia działki
22 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
14
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
62/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, usytuowaną w malowniczej miejscowości Ruda Żelazna, pow. tomaszowski.
Szerokość posesji wynosi 14 m.

Nieruchomości z potencjałem, oddalone od miejskiego zgiełku zapewniające ciszę i spokój, dające możliwość wypoczynku oraz rekreacji. Teren wyróżnia się przyjemnym krajobrazem, nieskażonym środowiskiem naturalnym, czystym powietrzem i bogactwem terenów zielonych i leśnych. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku — jazdy na rowerze, rolkach, czy joggingu zaletą jest okoliczna przyroda jaką oferują nam pobliskie tereny.

Posesja położona jest w odległości 9 km od miasta Tomaszów Lubelski.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej