Tomaszów Lubelski

ul. Tęczowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
209 000 PLN
Cena za m2
197,30 PLN
Powierzchnia działki
11,10 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
34.79
Długość działki (mb.)
42.4
Ukształtowanie działki
Płaska
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
72/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Tęczowej. Doskonała oferta dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum miasta, w dogodnej dla rodziny lokalizacji.

Powierzchnia działki wynosi 11,1 ar. Wymiary to 34,79m x 43,40 m. Jest ona szeroka, dzięki czemu idealnie nadaje się do budowy rozłożystego domu parterowego. Działka płaska oraz zadbana. Teren został przygotowany dla nowych nabywców - wyczyszczony z korzeni i chwastów, co daje możliwość atrakcyjnego zagospodarowania.

Dostępne uzbrojenie – prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Zgodnie z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na obszarze przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną:

• 1 MNn - Teren budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego o powierzchni 2,598 ha podzielony na 38 działek. Adaptacja istniejącej zabudowy w dobrym stanie technicznym. Na wydzielonych działkach projektuje się realizację budynków mieszkalnych wolnostojących i bliźniaczych o wysokości zabudowy do 2 kondygnacji oraz budynków gospodarczych parterowych. W budynkach mieszkalnych lub wydzielonych budynkach parterowych dopuszcza się możliwość realizacji usług nieuciążliwych. Budynki w złym stanie technicznym przeznacza się do rozbiórki.

Do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd drogą asfaltową. Działka znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi zabudowa domów jednorodzinnych. Wygodne zlokalizowanie w tak korzystnej części Tomaszowa pozwala na dostęp do wszelkich potrzebnych obiektów infrastruktury jak - sklepy spożywcze, punkty usługowo-handlowe, przedszkole, a w odległości 800m - Poradnia Rodzinna i Przychodnia Specjalistyczna. Dużym atutem jest szybki i bezproblemowy dostęp do jednej z głównych ulic miasta. Idealna propozycja dla wszystkich pragnących mieszkać w enklawie ciszy i spokoju, a jednocześnie blisko centrum.

Czujesz, że to miejsce idealne dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc na miejscu wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej