Tomaszów Lubelski

ul. Żwirki i Wigury

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
259 000 PLN
Cena za m2
431,67 PLN
Powierzchnia działki
6 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
56/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną wraz z budynkiem usługowym, usytuowaną w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Żwirki i Wigury.

Opis nieruchomości:
Powierzchnia działki wynosi 6 arów. Jest ona w całości ogrodzona, prowadzi do niej wygodny dojazd drogą asfaltową. Teren porośnięty jest łatwą w utrzymaniu trawą, idealnie nasłoneczniony.
Na działce znajduje się budynek usługowy, przeznaczony do własnej adaptacji. Parter zaprojektowany został w warsztat o powierzchni 150 mkw, natomiast piętro zajmuję powierzchnie 120 mkw i pełni funkcję biurową.
Wnętrza do samodzielnej aranżacji według indywidualnych potrzeb i upodobań, dzięki czemu można w dowolny sposób przeorganizować układ pomieszczeń oraz określić na nowo ich docelowe przeznaczenie.
Budynek zrealizowany jest w tradycyjnej technologii przez doświadczonych wykonawców przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, dających gwarancję trwałości, solidności oraz pozwalających na ekonomiczne użytkowanie.
Do posesji podłączone zostały wszystkie media.

Lokalizacja:
Nieruchomość wyróżnia korzystne położenie zapewniające kameralną atmosferę i poczucie komfortu, a jednocześnie umożliwiające korzystanie z wygody życia w centrum. W zasięgu ręki pełna infrastruktura: szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, szpital, przychodnia, punkty usługowo-handlowe. W pobliżu znajduje się urokliwy park miejski (po rewitalizacji) im. Augusta Krzyżanowskiego. Niewątpliwym atutem jest szybki i bezproblemowy dostęp do jednej z głównych ulic miasta. Idealna propozycja dla wszystkich pragnących mieszkać w enklawie ciszy i spokoju, a jednocześnie blisko centrum.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej