Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
159 000 PLN
Powierzchnia
280 m2

Działka budowlana w centrum miasta
ul. Szczepankiewicza, Tomaszów Lubelski
159.000 zł

Lokalizacja:
•Oferowana nieruchomość posiada doskonałą lokalizację w ścisłym centrum miasta, która jest jej niepodważalnym atutem – ulica Szczepankiewicza.
•Działkę wyróżnia korzystne położenie umożliwiające korzystanie z wygody życia w centrum.
•Miejsce posiada dostęp do wszystkiego, co udziela nam miasto. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne i punkty handlowo-usługowe. Niedaleko mamy również kościół. Wszystko jest w zasięgu ręki, co pozwoli zaoszczędzić nam wiele czasu.
•Doskonała propozycja do zamieszkania dla ludzi ceniących spokój i bezpieczeństwo z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.


Działka:
• Nieruchomość składa się z trzech działek o numerach ewidencyjnych - 314/3, 53/1, 313/1, których łączna powierzchnia wynosi 280 mkw.
•Działka budowlana z funkcją budownictwa usługowo-mieszkaniowego.
•Dostępne pełne uzbrojenie terenu w granicy posesji.
•Obszar płaski i równy, gotowy pod budowę.
•Ze zględu na lokalizację działkę wyróżnia duży potencjał rozwojowy oraz szerokie możliwości wykorzystania.
•Usytuowanie w centrum, dostęp do mediów, bliskość infrastruktury i nieuciążliwe sąsiedztwo - to największe atuty tej nieruchomości. Nie czekaj i zainwestuj pieniądze w atrakcyjną działkę budowlaną.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

Zadzwoń i umów się na prezentacje!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej