Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
304 000 PLN
Powierzchnia
3 255 m2

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji
Tomaszów Lubelski ul. Ściegiennego

Położenie i okolica:
• Działka znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i spokojnej okolicy w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Ściegiennego.
• Bezpośrednie otoczenie stanowi osiedle domów jednorodzinnych, a także tereny zielone.
•Dużym atutem jest wygodny i szybki dostęp do centrum miasta Tomaszów Lubelski (zaledwie 1,5 km), gdzie znajdziemy całą niezbędną infrastrukturę.
• Idealna propozycja dla wszystkich pragnących mieszkać w enklawie ciszy i spokoju, a jednocześnie blisko centrum.

Działka:
• Działka budowlana o powierzchni 3255 mkw o numerze ewidencyjnym 421/3.
• Parametry nieruchomości umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami. Obecnie działka niezabudowana, dzięki czemu daje Ci nieograniczone możliwości aranżacyjne.
• Dostępne pełne uzbrojenie w granicy nieruchomości.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej