Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
329 000 PLN

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11,70 arów, usytuowaną w centrum Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Tomasza Zamojskiego.

Lokalizacja:
• Oferowana nieruchomość posiada doskonałą, poszukiwaną lokalizacje, która jest jej niepodważalnym atutem – ulica Tomasza Zamojskiego.
• Działkę wyróżnia korzystne położenie zapewniające kameralną atmosferę i poczucie komfortu, a jednocześnie umożliwiające korzystanie z wygody życia w centrum.
• Miejsce posiada dostęp do wszystkiego, co udziela nam miasto. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Bardzo blisko mamy do wszelkich punktów handlowo-usługowych. Wszystko jest w zasięgu ręki, co pozwoli zaoszczędzić nam wiele czasu.
• Dużym udogodnieniem dla rodziny z dziećmi jest bliskość przedszkoli oraz szkoły podstawowej.
• Doskonała propozycja do zamieszkania dla ludzi ceniących spokój i bezpieczeństwo z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury.

Działka:
• Powierzchnia działki wynosi 11,70 arów.
• Szerokość nieruchomości - 25 m. Doskonałe parametry umożliwiają swobodne zagospodarowanie terenu zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami.
• Na posesji znajduje się budynek, nadający się do remontu bądź do wyburzenia, według pomysłu przyszłego nabywcy.
• Dostępne pełne uzbrojenie terenu.
• Działka w całości ogrodzona. Obszar płaski i równy, gotowy pod budowę.

Lokalizacja w centrum, dostęp do mediów, bliskość infrastruktury i nieuciążliwe sąsiedztwo - to największe atuty tej nieruchomości. Dlatego nie czekaj i zainwestuj pieniądze w atrakcyjną działkę, na której zbudujesz swój wymarzony dom.

Zadzwoń i umów się na prezentacje!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej