Rogóźno

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
150 000 PLN
Powierzchnia
4 600 m2

Działka budowlana w świetnej lokalizacji!
Rogóźno, pow. tomaszowski

Położenie i okolica:

•Działka znajduje się w przyjemnej, bezpiecznej i spokojnej okolicy w Rogóźnie. Prowadzi do niej wygodny dojazd od ulicy Kościuszki.
•Bezpośrednie otoczenie stanowi osiedle nowych domów jednorodzinnych, a także tereny zielone.
•Dużym atutem jest wygodny i szybki dostęp do centrum miasta Tomaszów Lubelski, gdzie znajdziemy całą niezbędną infrastrukturę. Niedaleko znajduje się Szkoła Podstawowa nr 2, co stanowi kapitalne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.
• Idealna propozycja dla wszystkich pragnących mieszkać w enklawie ciszy i spokoju, a jednocześnie blisko centrum.

Działka:

•Działka budowlana o powierzchni 46 arów.
•Szerokość wynosi 30m. Parametry nieruchomości umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami. Obecnie działka niezabudowana, dzięki czemu daje Ci nieograniczone możliwości aranżacyjne.
•Możliwość podłączenia gazu, prądu i wody.
•Działka częściowo zalesiona.
•Obszar równy, gotowy pod budowę, daje możliwość atrakcyjnego zagospodarowania.
•To doskonałe miejsce jeśli chcesz, aby Twój dom był idealnie usytuowany – blisko pełnej infrastruktury, a zarazem oddalony od ruchliwej drogi.


Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Chcesz poznać klimat tego miejsca, i móc wyobrazić sobie jak Twój wymarzony dom wpisze się w okoliczny krajobraz? Zadzwoń i umów się na prezentację!


UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej