Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
269 000 PLN
Powierzchnia
530 m2

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 530 mkw, usytuowaną w centrum Tomaszowa Lubelskiego przy ulicy Szymanowskiego.

Lokalizacja:
• Nieruchomość zlokalizowana w najbardziej korzystnym miejscu miasta Tomaszów – ulica Szymanowskiego, tuż przy dworcu PKS i BUS.
• Jest to doskonale wyeksponowany obszar wyróżniający się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania na cele komercyjne.
• Miejsce posiada dostęp do wszystkiego co udziela nam miasto. Teren charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu. W bliskiej odległości mamy również główną ulicę miasta – Lwowską.
• W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych a także cała niezbędna infrastruktura.
• Niewątpliwie jest to miejsce dające gwarancję rozwoju i zainteresowania klientów.

Działka:
• Powierzchnia działki wynosi 530 mkw.
• Znajdują się na niej budynki mieszkalno-usługowe, nadające się do remontu bądź do wyburzenia, zgodnie z preferencjami przyszłego inwestora.
• Dostępne pełne uzbrojenie terenu.
• Nieruchomość w całości ogrodzona. Teren równy.
• Doskonałe miejsce pod inwestycję.

Czujesz, że to nieruchomość idealna dla Ciebie? Zadzwoń i umów się na prezentację!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej