Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
590 000 PLN
Cena za m2
210,71 PLN
Powierzchnia działki
28 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Numer oferty
46/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 28 arów, usytuowaną na rogu ulic Zamojskiej i Łaszczowieckiej w Tomaszowie Lubelskim.

Podprowadzone zostały wszystkie media – prąd, woda, gaz a także kanalizacja w granicach działki.

Teren znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej.
Doskonała propozycja dla osób poszukujących działki pod zabudowę komercyjną, planujących rozpocząć lub rozszerzyć działalność swojej firmy lub otworzyć inwestycję deweloperską. Korzystnie zlokalizowany teren wyróżniający się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania. Nieruchomość mieści się wśród licznych zabudowań firm z branży ogólnobudowlanej oraz motoryzacyjnej. W bliskim sąsiedztwie także Biedronka a także inne punkty handlowo-usługowe. Łatwy i szybki dojazd do centrum miasta.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej