Ruda Wołoska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
60 000 PLN
Cena za m2
2 727,27 PLN
Powierzchnia działki
22 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
57/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w cichej i spokojnej miejscowości - Ruda Wołoska, przy rogu ulic Leśnej i Tomaszowskiej.

Powierzchnia użytkowa działki wynosi 22 a.

Teren częściowo zadrzewiony, został ładnie zagospodarowany, pozwala także na urządzenie własnego ogrodu. Atutem działki jest jej lokalizacja oraz przestronność, dzięki czemu stworzono warunki do zagospodarowania według własnego uznania. Posesja dobrze nasłoneczniona, pozwala na spędzenie miłych chwil po ciężkim dniu pracy.

Czysta i ekologiczna okolica charakteryzuje się nieskażonym środowiskiem naturalnym, pięknymi terenami oraz bogactwem kompleksów leśnych. Otoczenie sprzyjające turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom aktywnego wypoczynku.
Tutaj odnajdziesz spokój, ciszę i bezpieczeństwo.

To miejsce stanie się Twoim upragnionym azylem.

Nie czekaj, kup działkę już dziś i rozpocznij budowę w niezwykle malowniczym regionie.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej