Steniatyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
65 000 PLN
Powierzchnia
6 300 m2

Działka rolno-budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości
Steniatyn, pow. tomaszowski, gm. Łaszczów

•Działka rolno-budowlana o numerze ewidencyjnym 30/1, która tworzy powierzchnie - 63 arów.
•Szerokość nieruchomości - 20 m. Doskonałe parametry umożliwiają swobodną lokalizację budynku zgodnego z naszymi osobistymi preferencjami.
•Usytuowanie w spokojnej miejscowości Steniatyn. W sąsiedztwie zabudowa nowoczesnych domów jednorodzinnych i dużo przestronnych terenów zielonych.
•Tutejsze tereny sprzyjają rowerowym wycieczkom oraz rodzinnym spacerom. Okoliczne lasy z pewnością przypadną do gustu również grzybiarzom. W sąsiedztwie brak jakichkolwiek uciążliwych działalności.
•Zdecydowanie największą atrakcją tego miejsca są walory krajobrazowe, które zachwycają na każdym kroku oraz zachęcają do relaksu.
•Dodatkowym plusem jest brak dużego ruchu samochodowego, co pozwoli nam cieszyć się spokojem.
•Możliwość podłączenia prądu i wody.
•Miejscowość położona jest w gminie Łaszczów, nad rzeką Kamień. Bardzo blisko mamy do centrum miasta Łaszczów (7 km). Tomaszów Lubelski oddalony jest o 33 km.

UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Oglądanie nieruchomości tylko po uprzednim kontakcie z przedstawicielem Tomaszowskiego Biura Nieruchomości. Osoba kupująca nie płaci prowizji.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 12 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej