Rybnica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
65 000 PLN
Cena za m2
90,28 PLN
Powierzchnia działki
7,20 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
55/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,20 arów, usytuowaną w malowniczej miejscowości Rybnica, pow. tomaszowski.

W pasie drogi do podłączenia woda i prąd.

Do posesji prowadzi wygodny dojazd drogą asfaltową.

Rybnica leży w samym sercu Roztocza. Jest to malownicza wieś otoczona licznymi lasami, polami oraz łąkami, idealna dla osób szukających ciszy i spokoju lub też chwilowego odpoczynku od wielkomiejskiego życia. Krajobraz i rzeźba terenu zachęca do relaksu, docenią go przede wszystkim miłośnicy natury.

Czysta i ekologiczna okolica charakteryzuje się nieskażonym środowiskiem naturalnym, pięknymi terenami oraz bogactwem kompleksów leśnych.
Otoczenie oferuje wiele atrakcji i pozwala na aktywny odpoczynek. Przyszły nabywca będzie miał możliwość wędkowania na regularnie zarybianym zalewie w Majdanie Sopockim (wraz z plażą i molo), podziwiania przełomów na rzece Szum w Suścu, zwiedzania kamieniołomów w Józefowie czy skorzystania z popularnego spływu kajakowego.


Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej