Ciotusza Stara

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
69 000 PLN
Cena za m2
2,79 PLN
Powierzchnia działki
2,47 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Szerokość działki (mb.)
100
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Numer oferty
69/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę pod zabudowę siedliskową o powierzchni 2,47 ha, usytuowaną w samym sercu Roztocza, w malowniczej miejscowości Ciotusza Stara, gm. Susiec.

Nieruchomość z potencjałem, położona w bardzo atrakcyjnym miejscu pod względem turystycznym, oddalona od miejskiego zgiełku zapewniająca ciszę i spokój a także dająca możliwość wypoczynku oraz rekreacji.

Szerokość posesji wynosi 100 m, prowadzi do niej dojazd drogą utwardzoną. Częściowo zadrzewiona.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja - otoczenie sprzyja pieszym wędrówkom, gdyż działka znajduje się tuż przy Czarnym Szlaku Geoturystycznym Roztocza Środkowego. Ciotusza Stara położona jest zaledwie 3 kilometry od Majdanu Sopockiego, gdzie znajduje się popularny wśród turystów zalew wraz z piaszczystą plażą. Dookoła wytyczono także liczne ścieżki, idealne do biegania lub na rower. Niedaleko mamy również kąpielisko w Józefowie. Dodatkowo w okolicy mieści się wyciąg narciarski Góra Młynarka usytuowany w miejscowości Szopowe.

Krajobraz i rzeźba terenu zachęca do relaksu, docenią go przede wszystkim sympatycy natury.

Jest to najlepsza oferta dla osób poszukujących swojego miejsca w wyjątkowo pięknym regionie.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej