Łaszczów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
70 000 PLN
Cena za m2
4,83 PLN
Powierzchnia działki
1,45 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Numer oferty
78/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną w Łaszczowie, pow. tomaszowski.

• Nieruchomość o powierzchni 1,45 ha, położona jest w spokojnej miejscowości w gminie Łaszczów, w otoczeniu rozległych kompleksów leśnych.
• Działka w kształcie prostokąta, o płaskim ukształtowaniu. Posiada II klasę ziemi – czyli gleby orne bardzo dobre.
• Posiada wyjątkowo malownicze usytuowanie, jest otoczona łąkami, polami i zagajnikami, w zasięgu wzroku nielicznych zabudowań.
• Tutejsze tereny sprzyjają rowerowym wycieczkom oraz rodzinnym spacerom. Okoliczne lasy z pewnością przypadną do gustu również grzybiarzom. W sąsiedztwie brak jakichkolwiek uciążliwych działalności.
• Zdecydowanie największą atrakcją tego miejsca są walory krajobrazowe, które zachwycają na każdym kroku oraz zachęcają do relaksu.


Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej