Rogóźno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
85 000 PLN
Cena za m2
36,96 PLN
Powierzchnia działki
0,23 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Numer oferty
45/6410/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki budowlane usytuowane przy ulicy Łabędziej w Rogóźnie, gm. Tomaszów Lubelski. Powierzchnia działek wynosi 0,23 ha każda. Teren na którym znajdują się działki położony jest w sąsiedztwie sektora mieszkaniowo-usługowego i zdominowana jest przez budownictwo komercyjne i jednorodzinne Teren uzbrojony w sieć energetyczną, wodociągową i telefoniczną. Nieruchomość wyróżnia korzystna lokalizacja. Jest to miejsce zdominowane poprzez budownictwo usługowe oraz jednorodzinne. Szybki dojazd do centrum miasta Tomaszów. Zlokalizowane w odległości 100m od asfaltowej drogi krajowej nr 17. Dodatkowym atutem jest to, iż w 2019 roku w miejscowości Rogóźno zakończona zostanie nowo postała, dofinansowana przez Unię Europejską inwestycja, w ramach której powstanie zbiornik wodny, który uatrakcyjni otoczenie wokół nieruchomości. Istnieje możliwość zakupu pojedynczej działki w cenie 85.000 zł lub trzech działek łącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Cena 85.000 zł do negocjacji

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej