Rogóźno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 000 PLN
Cena za m2
59,33 PLN
Powierzchnia działki
15 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
21
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
59/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w Rogóźnie, pow. tomaszowski.

Powierzchnia działki wynosi 15 arów, zaś jej szerokość 21 m.

Do posesji prowadzi wygodny dojazd drogą asfaltową. Działka znajduje się przy drodze prowadzącej do miejscowości Józefów.

Dostępne media - prąd, woda i gaz w granicy działki.

Atutem działki jest jej lokalizacja oraz przestronność, dzięki czemu stworzono warunki do zagospodarowania według własnego uznania. Posesja dobrze nasłoneczniona.
Nieruchomości z potencjałem, oddalone od miejskiego zgiełku zapewniające ciszę i spokój, dające możliwość wypoczynku oraz rekreacji. Teren wyróżnia się przyjemnym krajobrazem, nieskażonym środowiskiem naturalnym, czystym powietrzem i bogactwem terenów zielonych i leśnych.

Idealna propozycja dla wszystkich pragnących mieszkać w enklawie ciszy i spokoju, a jednocześnie blisko centrum miasta Tomaszów Lubelski.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej