Tomaszów Lubelski

ul. Rolnicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Cena za m2
191,49 PLN
Powierzchnia działki
4,70 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
18
Długość działki (mb.)
31
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
61/6410/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Rolniczej.

Powierzchnia działki wynosi 4,7 a.
Szerokość - 18 m, długość - 31 m.
Dostępne media - woda, prąd, gaz i kanalizacja w granicy posesji.

Działka o przeznaczeniu zarówno mieszkaniowym, jak i handlowo-usługowym z możliwością budowy domu oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Jest to korzystnie zlokalizowany teren wyróżniający się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania. Nieruchomość mieści się w obrębie usługowo-handlowym miasta Tomaszów.
Działkę wyróżnia korzystne położenie zapewniające kameralną atmosferę i poczucie komfortu, a jednocześnie umożliwiające korzystanie z wygody życia w centrum.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej