Bełżec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
900 000 PLN

Przedmiot inwestycji obejmuje zagospodarowanie terenu położonego w Bełżcu przy ulicy Lwowskiej przeznaczonego do zabudowy stacji paliw wraz obiektami oraz urządzeniami towarzyszącymi.

Opis terenu:
• Obiekt zlokalizowany jest w Bełżcu, przy drodze krajowej nr 17.
• Teren płaski, zagospodarowany jako stacja paliw.
• Posiada dogodny, dwustronny dojazd od ulicy Lwowskiej.
• Całość położona na działkach o łącznej powierzchni 0,5552 ha.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego:

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działki znajdują się na obszarach aktywności gospodarczej, obejmujących tereny zlokalizowane wzdłuż tras komunikacyjnych drogowych i kolejowych oraz tereny do nich przylegające.
Charakterystyka planowej inwestycji:

Planowana inwestycja zawiera projekt zagospodarowania terenu pod urządzenia komunikacji drogowej i urządzeniami i obiektami towarzyszącymi z podstawowym przeznaczeniem pod stację paliw, parkingi, urządzenia obsługi samochodów ( myjnie, warsztaty napraw) z możliwością lokalizacji usług gastronomicznych oraz noclegowych.

Wykaz pomieszczeń stacji paliw:
1. Sklep – 25,2 mkw.
2. WC – 4,2 mkw.
3. Magazyn – 11,2 mkw.
4. WC służb. – 3,0 mkw.
5. Pomieszczenie socjalne – 8,0 mkw.
6. Biuro – 9,8 mkw.
Dane techniczne:
-długość 11,41m.
-szerokość 6,50 ; 8,0 m.
-powierzchnia zabudowy 78,9 mkw.
-powierzchnia użytkowa 61,4 mkw.
-kubatura 288 m3.

Instalacje w budynku:
-wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie na piec gazowy, elektryczna według warunków RZE Tomaszów Lub., wentylacja grawitacyjna.

• Nad dystrybutorami projektowane zadaszenie stalowe o powierzchni zabudowy 14,5 x 9,5 m.
• Projektowany zbiornik gazu propan-butan o pojemności 2,7 m3, przeznaczony do własnych celów grzewczych budynku zaplecza stacji paliw zlokalizowany w południowym narożniku działki.
• Projektowany separator koaloscencyjny zintegrowany z osadnikiem przeznaczony do wychwytywania substancji ropopochodnych przy dystrybutorach, zlewu paliwa i terenu utwardzonego.
• Projektowany zbiornik rozsączający wody opadowe po przejściu przez dystrybutor o pojemności 20m3.
• Istniejąca studnia wiercona z hydrantem H80 o wydajności 101/s.

Wyposażenie techniczne stacji:
• dwa zbiorniki na paliwa płynne 2x30 m3 (jeden jednokomorowy, drugi trzykomorowy) z instalacją paliwową do dwóch dystrybutorów i studzienką zlewową,
• stacja gazowa propan-butan z dystrybutorem i dwoma zbiornikami nadziemnymi o pojemności 2x4,85 m3.

Do obiektów stacji paliw projektowane są przyłącza – energetyczne, wodociągowe z własnej studni głębinowej, przyłącze gazowe z projektowanej butli naziemnej. Przyłączenie do sieci dystrybucyjnej. Moc przyłączenia 14,00 kW (zasilanie podstawowe), rodzaj przyłącza – kablowe. Wydane zostało pozwolenie na włączenie wewnętrznej kanalizacji sanitarnej do gminnej sieci kanalizacyjnej.

Bardzo dużym atutem jest położenie obiektu przy DK 17, będącej częścią trasy międzynarodowej E372. Bełżec znajduje się na dynamicznym i szybo rozwijającym się szlaku komunikacyjnym Lublin-Lwów, 8 km na południe od Tomaszowa Lubelskiego oraz 16 km od przejścia granicznego Polski z Ukrainą w Hrebennem. Jest to trasa tranzytowa, z bardzo intensywnym ruchem samochodów ciężarowych z Ukrainy.

Istnieje możliwość rozbudowania inwestycji.
Całość w przyszłości może tworzyć multifunkcjonalny kompleks obsługi podróżnych generujący duże zyski przyszłym inwestorom. Jeśli chcesz zainwestować swój kapitał w nieruchomość z wielkim potencjałem, to ten obiekt na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Cena - 900000 zł netto.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej