Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
260 000 PLN
Cena za m2
2 600 PLN
Powierzchnia
100 m2
Rynek
Wtórny
Numer oferty
3/6410/OLS

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dwupoziomowy lokal wielousługowy, usytuowany przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.

Opis:
Do lokalu prowadzi wejście od strony głównego pasażu handlowego. Oferowana Państwu nieruchomość posiada dwa poziomy. Wchodząc do środka znajdziemy się na parterze, którego powierzchnia wynosi 50 mkw. Składa się z sali głównej, zaplecza(zmywalni), łazienki dla gości, kuchni, magazynków, kotłowni itd. Schodząc w dół znajdziemy się w piwnicy o powierzchni 50 mkw, którą zaprojektowano w salę konsumpcyjną, wolną przestrzeń komunikacyjną, pomieszczenie obróbki brudnej, magazyn, pomieszczenie socjalne/szatnię a także WC. Obecnie funkcjonuje jako restauracja i spełnia wszystkie aktualne wymogi niezbędne do tego typu działalności (stosowna wentylacja itp.)
Wszystkie media dostępne.

Lokal również świetnie nadaje się do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, pod wynajem lub po przebudowie - do zaadoptowania według pomysłu inwestora – posiada wiele możliwości aranżacyjnych. Duża otwarta przestrzeń sprawia, iż równie dobrze może być wykorzystywany pod działalność usługową.

Lokalizacja:
Nieruchomość usytuowana jest w samym centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkalna, pasaż handlowy, sklepy, lokale usługowo-handlowe, market spożywczy a także szkoły podstawowe. Dzięki swojemu korzystnemu położeniu posiada ogromny potencjał do wykorzystania.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej