Dąbrowa Tomaszowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 350 000 PLN
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
7/6410/OLS

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek usługowo-handlowy zlokalizowany w Dąbrowie Tomaszowskiej, pow. tomaszowski.

Opis nieruchomości:
Prezentowany budynek składa się z dwóch kondygnacji i posiada łączną powierzchnię 436 mkw. Obiekt do łatwej adaptacji w zależności od potrzeb konkretnego inwestora. Parter zaprojektowany został w:
1. Pomieszczenie handlowe (98, 85 mkw),
2. Zaplecze magazynowe (11,37 mkw),
3. Duże pomieszczenie garażowo-magazynowe (246,04 mkw) w stosunku do powierzchni handlowej i biurowej,
4. Kotłownia (11,62 mkw),
5. Skład opału (6,65 mkw),
6. Wiatrołap (5,98 mkw),
7. WC (3,50 mkw)
8. Klatka schodowa (10,32 mkw).

Piętro zajmuję powierzchnię 127, 98 mkw. Może służyć na cele usług, handlu, rzemiosła, magazynowe, warsztatowe lub inne w zależności od zapotrzebowania. Znajduje się tam:
1. Kuchnia (18,05 mkw),
2. Pokój (19,60 mkw),
3. Pokój (19,80 mkw),
4. Pokój (22,10 mkw),
5. Pomieszczenie socjalne (9,16 mkw),
6. Łazienka (3,45 mkw),
7. Łazienka (6,06 mkw),
8. WC (1,90 mkw),
9. Korytarz (5,75 mkw),
10. Korytarz (6, 94 mkw),
11. Szatnia (4,85 mkw),
12. Klatka schodowa (10,32 mkw).

Niewątpliwymi zaletami oferowanego lokalu są czytelny układ funkcjonalny oraz prosta konstrukcja, które w elastyczny sposób umożliwiają dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Realizacja obiektu stanowić może również alternatywną lokatę kapitału dającą zysk z komercyjnego wynajmu powierzchni. Dodatkowym atutem jest atrakcyjna forma architektoniczna budynku, stanowiąca przykuwającą uwagę wizytówkę firmy mającej w nim swą siedzibę.

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Posiada dach o konstrukcji drewnianej, wielospadowy, kryty dachówką na łatach drewnianych. Wstawiono okna plastikowe, drzwi drewniane oraz drzwi wejściowe – aluminiowe. Na podłogach wyłożono terakotę a także panele podłogowe. Ściany pokryto tynkiem gładkim, tynkiem mozaikowym a w pomieszczeniach socjalnych glazurą.
Dostępne uzbrojenie – energia elektryczna, wodociąg gminny, kanalizacja z odprowadzeniem do szamba, OC z własnej kotłowni zasilane na paliwo stałe -> EKOGROSZEK.

Przed obiektem znajdują się miejsca parkingowe wyłożone z kostki brukowej o łącznej powierzchni 300 mkw.
Obiekt usytuowany przy drodze krajowej S17 prowadzącej w stronę Zamościa, co gwarantuje bardzo dobry dostęp logistyczny.

Działka:
Budynek usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 46 arów. Prowadzi do niej wjazd poprzez bramę przęsłową sterowaną na fotokomórkę. Działka ogrodzona za pomocą elementów z kamienia elewacyjnego (piaskowiec) i cegły klinkierowej oraz siatki stalowej. Posesja porośnięta jest łatwą w utrzymaniu trawą, idealnie nasłoneczniona.
Dodatkowo na działce znajduje się parterowy budynek gospodarczy o powierzchni 109 mkw, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej.

Lokalizacja:
Dogodne położenie jest bez wątpienia dużym atutem prezentowanej nieruchomości. Jest to korzystnie zlokalizowane miejsce położone na terenach o dominującej funkcji usługowo-handlowej. Wyróżnia się dużym potencjałem rozwojowym oraz szerokimi możliwościami wykorzystania. Budynek mieści się również wśród licznych zabudowań firm z branży ogólnobudowlanej czy motoryzacyjnej. Dużym atutem jest to, iż łatwo i szybko możemy też dostać się do jednej z głównych ulic Tomaszowa, która gwarantuje nam pozostałą niezbędną infrastrukturę oraz obiekty użyteczności publicznej. Zaledwie 20 km dalej znajduje się największe i najnowocześniejsze przejście graniczne z Ukrainą w Hrebennem. Niewątpliwie jest to oferta gwarantująca rozwój i zainteresowania klientów.

Doskonała, komercyjna lokalizacja to klucz do sukcesu Twojej działalności!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej