Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Cena za m2
28 PLN
Powierzchnia
50 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Inne
Numer oferty
2/6410/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy z dużym potencjałem, usytuowany w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Zamojskiej.

Opis nieruchomości:
Lokal posiada powierzchnię 50 mkw i usytuowany jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku przy ulicy Zamojskiej w ścisłym centrum miasta. Został zaprojektowany w pomieszczenie główne a także zaplecze socjalne oraz łazienkę. Całość wykończono w modnych, lecz klasycznych jasnych barwach. Na podłodze wyłożone zostały płytki a ściany pokryto gładzią. Pomieszczenie świetnie nadaje się pod aranżację według uznania nowego najemcy. Szerokie możliwości wykorzystania obiektu na różnego rodzaju działalność handlową lub usługową. Wejście do lokalu prowadzi od ulicy Rymarskiej.

Lokalizacja:
Atrakcyjna, widoczna lokalizacja w budynku handlowo - usługowym, w którym w chwili obecnej na parterze znajduje się Alior Bank.
Teren charakteryzuje się bardzo dużym natężeniem ruchu, co gwarantuje, że działalność prowadzona w oferowanym lokalu nie pozostanie niezauważona W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych a także cała niezbędna infrastruktura.
Niewątpliwie jest to miejsce dające gwarancję rozwoju i zainteresowania klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Telefon:
503120130
E-mail:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej