Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
95 m2
Cena
2 500 PLN
Cena za m2
26,32 PLN
Powierzchnia
95 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Numer oferty
1/6410/OLW

Udostępnij

Przedmiotem wynajmu jest lokal użytkowy o powierzchni 95 m2, położony przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.

Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze I podzielona jest na dwa odrębne pomieszczenia o metrażach 70m2 oraz 25m2.

Posiada idealny standard wykończenia. Zaprojektowana z myślą stworzenia wygodnej aranżacji, zgodnej z potrzebami prowadzonej działalności gospodarczej.
Kolorystyka elewacji ograniczona do bieli oraz szarości nadaje budynkowi modernistycznego, ekskluzywnego charakteru i ponadczasowy wygląd niezależnie od zmieniających się trendów.

Lokal przystosowany do prowadzenia biznesu o szerokim zastosowaniu. Doskonała pozycja na handel, usługi bądź siedzibę firmy.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bardzo atrakcyjna lokalizacja, czyli ścisłe centrum - ulica Lwowska. Jest to atrakcyjne, wyeksponowane miejsce przy głównym ciągu komunikacyjnym w mieście. Charakteryzuje się bardzo dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego. Ponadto budynek znajduje się w pobliżu wielu sklepów, szkół, budynków należących do użyteczności publicznej oraz całej niezbędnej infrastruktury.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Rejtana 4/78, 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej