Tomaszów Lubelski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 000 PLN
Cena za m2
9,31 PLN
Powierzchnia
967 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Inne, Inne
Numer oferty
4/6410/OLW

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z dużym potencjałem zlokalizowany w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Zamojskiej.

Opis nieruchomości:
Powierzchnia użytkowa budynku usługowo-handlowego wynosi 967 mkw. Składa się z dwóch kondygnacji - parteru oraz poddasza. Parter zaprojektowany został w salę sklepową wraz z pomieszczeniem magazynowym, socjalnym dla pracowników, WC, pomieszczeniem biurowym a także kotłownią na paliwo stałe. Poddasze zabudowano jedną dużą salą użytkową.
Metraż segmentu jest bardzo korzystny, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb najemcy, co daje nam możliwość dowolnej aranżacji oraz stworzenia przestrzeni zgodnej z naszymi osobistymi preferencjami.
Na podłodze wyłożono gres. Drzwi wejściowe i ewakuacyjne - alumioniowe, szklone szkłem bezpiecznym, dwuszybowe.
Budynek posiada kształt prostokąta, wymiarach 24. 00 x 22.00 m, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej. Dach pokryty dachówką.

Do wykorzystania jest przestronny plac otaczający nieruchomość wraz z utwardzonymi miejscami postojowymi przed lokalem.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia budynku mieszkalnego (182,70 mkw) przynależnego do lokalu, który obecnie jest w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia.

Budynek wyposażony w instalacje:
-wodociągową,
-kanalizacyjną do zbiornika ścieków zlokalizowanego na działce,
-grzewczą - co z kotłowni na paliwo stałe,
-elektryczną oświetleniową i gniazd wtykowych oraz siłową, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego,
-wentylacji grawitacyjnej,
-odgromową.

Wykaz pomieszeń parteru:
1. Sala sprzedaży - 369.10 mkw
2. Korytarz - 5.30 mkw
3. Pom. biurowe - 11.80 mkw
4. WC - 6.50 mkw
5. Pom. socjalne - 9.80 mkw
6. Magazyn - 67.70 mkw
7. Kotłownia - 13.90 mkw
8. Skład opału - 5. 00 mkw
Razem - 487.70 mkw
Wykaz pomieszczeń parteru:
1. Sala sprzedaży - 479.30 mkw
Razem powierzchnia użytkowa - 967.00 mkw
Powierzchnia zabudowy - 539.10 mkwLokalizacja:
Budynek usytuowany jest w bardzo korzystnym miejscu Tomaszowa Lubelskiego. Miejsce posiada dostęp do wszystkiego co udziela nam miasto. Teren charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu, co gwarantuje, że działalność prowadzona w oferowanym lokalu nie pozostanie niezauważona. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych a także cała niezbędna infrastruktura. Dojazd do centrum miasta zajmuje nam dosłownie pare chwil. Niewątpliwie jest to miejsce dające gwarancję rozwoju i zainteresowania klientów. Do nieruchomości prowadzą dwa wjazdy z drogi podporządkowanej przy trasie S17.

Cena - 9000 zł netto.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!
tel. 503 120 130
Matejki 5
Tomaszów Lubelski
Tomaszowskie Biuro Nieruchomości
Już od 10 lat działamy z sukcesami na tomaszowskim rynku nieruchomości. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług są naszymi priorytetami. W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotych Orłów Nieruchomości a także znaleźliśmy się w 2,05% najlepszych przedsiębiorstw branży nieruchomości w całej Polsce. Znajomość procesów marketingowych, nowoczesnej komunikacji oraz umiejętność prezentacji głównych atutów nieruchomości pomagają nam w sprawnej realizacji sprzedaży.

Kontakt

Rafał Pańczyna

Rafał Pańczyna

Mobile:
503120130
Email:
biuro@nieruchomosci-tomaszow.pl
Numer licencji:
12902

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Matejki 5 , 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej