Wieprzów Ordynacki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
419 000 PLN
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1
Cena
419 000 PLN
Cena za m2
2 992,86 PLN
Powierzchnia
140 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rynek
Wtórny
Numer oferty
17/6410/OMS

Udostępnij

Przedmiotem sprzedaży jest całe gospodarstwo rolne, położone w Wieprzowie Ordynackim 47, przy DK nr 850 w odległości 5,5 km od centrum Tomaszowa Lubelskiego.
Gospodarstwo składa się z 4 budynków; ceglanej obory, stalowo-drewnianej stodoły, ceglano-drewnianej szopy i murowanego, 2-poziomowego budynku mieszkalnego.
Zabudowania gospodarskie zbudowane w latach 1970-1975, natomiast budynek mieszkalny ukończono w roku 1993. Całość posadowiona na 2 działkach o łącznej powierzchni 1,69 ha,
Działka 145/1
z domem oraz ze wszystkimi zabudowaniami gospodarczymi. Powierzchnia 29 arów, o szerokości ok. 26 m

Dom mieszkalny:
2-poziomowy dom mieszkalny, wolnostojący, podpiwniczony. Dach pokryty blachą. Podłączona instalacja wodna, prąd oraz szambo. Dom posiada instalację centralnego ogrzewania. Stary piec węglowy usunięto. Parter: przedsionek, korytarz, kuchnia, spiżarnia, łazienka z osobną ubikacją, pokój-salon, pokój-sypialnia (z wyjściem na mały taras i ogród), klatka schodowa prowadząca do piwnicy/kotłowni oraz pierwszego piętra. Okna na parterze zostały wymienione na okna PCV. Pierwsze piętro: korytarz prowadzący do 3 pokoi oraz 2 pomieszczeń przy poddaszu.
Obora:
Budynek składający się z małej letniej kuchenki, stajni, chlewni, kurnika oraz pomieszczenia na maszyny rolnicze. Budynek pokryty eternitem. Dach oraz pokrycie dachowe są do wymiany
Stodoła:
Zbudowana bardzo solidnie na słupach stalowych, pokryta blachą. Całość obita deskami. Składa się z obszernego wybetonowanego wjazdu, z dostępem po 2 stronach do olbrzymiej przestrzeni magazynowej na paszę. Osobne pomieszczenie stanowić może garaż dla ciągnika z przyczepą.
Szopa:
Zbudowana na słupach murowanych, pokryta blachą. Całość obita deskami. Są 3 pomieszczenia: magazyn zboża, drewutnia, oraz podręczny warsztat. Pod częścią budynku mieści się dawny magazyn na ziemniaki (nieużywany).
Działka 145/2
1,4 ha, W sąsiedztwie domu stary sad owocowy, w dalszej części (za budynkami gospodarczymi) ziemia orna

Rafał Pańczyna

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. Zuzanna Pańczyna dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest P.U. Zuzanna Pańczyna z siedzibą przy Rejtana 4/78, 22-600 Tomaszów Lubelski (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tbn77@interia.pl… czytaj więcej

 

BLOG – NAJWAŻNIEJSZE KWESTIE PRZY WYBORZE DZIAŁKI

Myślisz o zakupie działki, na której wybudujesz swój wymarzony dom? Jak najszybciej powinieneś zapoznać się z paroma bardzo istotnymi punktami na liście rzeczy do sprawdzenia. Dla większości laików taka inwestycja jak zakup nieruchomości gruntowej oraz budowa domu jest naprawdę ciężkim orzechem do zgryzienia. Na szczęście w Tomaszowskim Biurze Nieruchomości zawsze dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom w trudnych wyborach.  (przejdź do bloga)